Селекционерът на Англия Рой Ходжсън се ядоса на журналистически въпрос след победата над Норвегия снощи с 1:0.
Островитяните определено не впечатлиха с представянето си и спечелиха след гол от дузпа на Уейн Руни след почивката. След двубоя наставникът бе попитан как ще коментира факта, че англичаните са отправили едва два точни удара към вратата на съперника, което го вбеси.
„Два точни изстрела? Не ми излизайте с това. Какво ще кажете за онези, които съперниците спираха с телата си? Не ме замеряйте със статистика. Ние владеехме топката непрекъснато, а вие ми говорите, че сме имали само два точни удара. Играхме срещу отбор, който се защитаваше в своята половина и не искаше да атакува кой знае колко” заяви Ходжсън.
„Смятам, че като цяло представянето ни бе доста добро, особено през първата част. Тогава атакувахме настойчиво и направихме добри комбинации. Разочарован съм от началото ни след почивката, когато в продължение на 15 минути не бяхме на ниво. След това променихме ситуацията, направихме някои леки размествания в състава и завършихме двубоя силно” добави той.
„Доволен съм от Дани Уелбек, който раздвижи нещата след влизането си в игра. Когато Стърлинг мина в центъра още повече се видяха качествата му да дриблира и това показа, че имаме и други варианти” каза още Ходжсън.








Енергийният портал 7/7: Как да използваме този ден за положителна промяна
Тейлър Суифт избра Dior за сватбената си рокля – големият моден удар срещу Chanel
НОИ започна изплащането на осъвременените пенсии
Честваме паметта на св. великомъченица Неделя
Белгийците се гаврят с Тръмп: Отмени победата
Над 330 000 деца в Англия не отидоха на училище след мача с Мексико
Камион почиства пътища в Китай с 80 км/ч
Следващото Bentley ще бъде само на ток и ще се казва Torcal
Какво ни казват странните шумове от колата
Непознатата Гърция 3: Янина и Додона
Николай Йоргов: "Спарингите са най-добрият начин за боец да се усъвършенства!" (ВИДЕО)
Рение де Ридер и Роман Долидзе се местят в полутежка категория за сблъсък на UFC Sacramento
Мурат Гасиев ще се бие с Петер Кадиру след отказите на Йока и Джойс
Антъни Джошуа: Виждам как ще победя Тайсън Фюри
Използваме ли правилно бастуна и кога е по-подходяща проходилка?
Лечение на десцензуса – възможно ли е без хирургия? Влагалищни песари
Все повече пациенти с метастатичен меланом живеят години след диагнозата
Александровска отчита ръст на лекуваните пациенти и по-високи възнаграждения на персонала
Коментари
Напиши коментар05:26 | 14 сеп 2014 г.
18:57 | 4 сеп 2014 г.
15:14 | 4 сеп 2014 г.
13:29 | 4 сеп 2014 г.
Напиши коментар