Интер не може да си позволи лукса да привлече мегазвездата на световния футбол Лионел Меси. Това призна спортният директор на "нерадзурите" Пиеро Аусилио, след като напоследък тръгнаха слухове за трансфер на аржентинския №10 в посока "Джузепе Меаца".
"Да говорим за трансфер на Меси би било прах в очите на привържениците. Интер е финансово стабилен, но в момента не може да си позволи такъв разход.
Имаме някои зададени параметри от УЕФА относно финансовия феърплей, с които трябва да се съобразяваме", заяви Аусилио пред италианския канал "Медиасет".
След смяната на собствеността в Интер, китайските босове наляха доста средства за трансфери. Заговори се, че черешката на тортата в бъдещата селекция ще бъде именно Лео Меси, чиято заплата в момента в Барселона е 24 млн. евро на сезон.
Настоящият договор на звездата на каталунците е до лятото на 2018 г., но в момента вървят пазарлъци за неговото удължаване до 2021 г. с космическата заплата от 35 млн. евро годишно.
Спортният директор на Интер Аусилио намекна, че до края на зимния трансферен прозорец няма да се привличат повече нови футболисти. В началото на годината "нерадзурите" си осигуриха халфа Роберто Галиардини от Аталанта.
"Имаме качествен състав, но и места, където трябва да се подобрим. Не мисля обаче, че това трябва да се случи през януари. Подсилихме отбора с Роберто Галиардини, сега трябва да помислил за продажби", каза още Пиеро Аусилио.







Рецепта за закуска с кисело мляко и протеин
"Армейците" загубиха с 1:3, но продължават напред след победата с 3:0 в първия мач
Швеция свали възрастта за наказателна отговорност на 14 години
Москва отхвърли критиките на Япония за Курилските острови
Алесандра Амброзио получи приказно предложение за брак
ЦСКА се промъкна до плейоф на ЛЕ след загуба с 1:3 от Макаби Тел Авив
София сред най-евтините европейски градове за уикенд туризъм
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар22:31 | 24 яну 2017 г.
09:22 | 24 яну 2017 г.
08:27 | 24 яну 2017 г.
06:06 | 24 яну 2017 г.
00:55 | 24 яну 2017 г.
20:43 | 23 яну 2017 г.
Напиши коментар