"Скуадра Адзура" изигра много силен мач, особено през първото полувреме и напълно обезличи звездния тим на Испания. В редовното време срещата завърши 0:0, а в продълженията Италия дори удари греда. До гол обаче отново не се стигна, а при дузпите шансът бе на страната на Испания.
"Разочаровани сме от резултата, тъй като имахме самочувствие и знаехме, че на финала на Евро 2012 не показахме истинското си лице", коментира Киелини след мача.
"То беше повлияно от сгъстения календар, тъй като нямаш време да се възстановиш за три дни от полуфинал до финал".
"Сега бяхме уверени, че ще направим добър мач. И честно казано, дори бе по-добре, отколкото очаквахме, тъй като ако имаше отбор, който трябваше да победи сега, това бяхме ние".
"Изпитваме съжаление, тъй като трябваше да водим с 2:0 на полувремето. Очевидно, с настъпване на умората можеш по-лесно да бъдеш разсечен от играчи като Андрес Иниеста, особено след като загубихме Андреа Бардзали заради контузия".
"В продълженията нямах търпения да дойде края, бях съсипан. Жегата беше невероятна. Затруднявахме се да дишаме и едва завършихме мача".
"Жалко е, но напускаме с високо вдигнати глави. Но Испания трябваше да е на наше място. В момента сме разочаровани".
"След мача опитах да успокоя Бонучи, но няма думи, които могат да му повлияят в този момент. Той нямаше късмет. Той пое отговорност и това трябва да бъде оценено. Можеш да пропуснеш дузпа, само ако изпълниш такава. Ако Роберто Баджо може да изпусне на световно първенство, всеки може да пропусне".
"Всички говорят за Марио Балотели в атака, но Алберто Джилардино е еталон от много години. Неговото движение помага на тима. Той нямаше късмет да вкара, тъй като обикновено е много ефективен".
"В момента е немислимо как ще се подготвим за мача за третото място срещу Уругвай, който е след само два дни и половина, по обяд в тази жега. Това ще е мъчение. Организаторите трябва да погледнат календара и да се съобразят със здравето на играчите".

Шофьори изненадаха полицаи: Все по-рядко отказват тестове за алкохол и дрога
Катастрофа с Пътна помощ затруднява движението на Околовръстното в София
Протестите започнаха: Студенти скандират "Оставка!" в центъра София
И студенти от НАТФИЗ излязоха на протест
С кой ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Дейна Уайт категоричен: Няма да видим Ронда Раузи срещу Кейти Тейлър
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
Коментари
Напиши коментар05:13 | 29 юни 2013 г.
11:42 | 28 юни 2013 г.
Напиши коментар