Треньорът на Интер Валтер Мадзари бе освиркан докато дикторът обявяваше състава на тима за мача с Лацио на "Джузепе Меаца". Възможно е една от причините да е липсата на Хавиер Санети в стартовия състав. Така или иначе, двубоят се превърна в истински празник за нерадзурите и за ветерана, но след края му Мадзари бе принуден да говори за не чак толкова приятни неща.
"Аз съм доволен от начина, по който се представихме този сезон, но остава още един кръг, така че още е рано за равносметки", заяви специалистът. "Не съм чул някой да ме е освирквал, бях съсредоточен върху мача. Много съм изморен, сезонът беше необичаен и хвърлих много сили и енергия."
"Ясно е, че хората трябва да бъдат информирани по-добре за това какви са целите пред тима и какъв етап изживява клубът", поясни Мадзари. "Лошото е, че когато се правят опити да им се обясни как стоят нещата, никой не иска да слуша."
"Аз имам ясни идеи за бъдещето, ще ги изложа пред ръководството и ще се постараем да изградим солидни основи за идния сезон. В главата си имам представа за определен тип футбол. Засега се опитваме да градим атаките си от дълбочина, защото още не сме способни да пресираме в половината на съперника.
Моята идея за футбол е по-различна. Искам да доминираме по 60-70 минути и да създаваме много положения, но едно е да искаш, друго – да го направиш. Характеристиките на футболистите също имат огромно значение за това как играе отборът", подчерта треньорът на Интер.







Магнитни бури връхлитат Земята днес и утре, 9 и 10 декември
Три зодии привличат финансов успех от 9 декември
Такситата в София поскъпват след Нова година – колко ще плащаме от 1 януари
Синът на заместник-кмет на Харков е жестоко убит и изгорен във Виена
Средният осигурителен доход за октомври е 1879,58 лв.
"Битка след битка" с Ди Каприо и Шон Пен с 9 номинации за "Златен глобус"
За Нова година: В хотели, ресторанти и магазини - само кеш
Продажбите на любимите на Европа премиум седани се сриват
Защо Golf IV е най-смелият инженерен експеримент на VW
BMW започна битка с пияните шофьори
Германия със сериозна подкрепа за електромобилите
Ностителят на „Златен пояс“ 2025 Сашо Андреев: „Винаги има нови цели за постигане“
Хамзат Чимаев разкри кога планира да премине в полутежка категория
Майк Тайсън разкри кога и къде ще се бие с Флойд Мейуедър
Експерт на Международната федерация води треньорски семинар в Пазарджик
Еозинофилен бронхит – подценена причина за хронична кашлица
Синдром на Хайде – триада от аортна стеноза, гастроинтестинално кървене и придобит фон Вилебранд синдром
Лекарствено индуцирана хиперкалиемия – кои медикаменти я предизвикват и защо?
Холтерите като устройства за дистанционен мониторинг
Коментари
Напиши коментар15:38 | 11 май 2014 г.
Напиши коментар