Интер не се е отказал от идеята да привлече мотора на германския шампион Байерн Мюнхен – Артуро Видал.
Според Gazzetta dello Sport "нерадзурите" са готови да предложат 50 милиона евро на баварците за чилийския национал, а заплатата му на "Джузепе Меаца" ще е 7,5 млн. евро на сезон. Това обаче е доста по-малко, отколкото в момента Видал взима на "Алианц Арена" – около 10 млн. евро. Интер обаче ще се опита да изкуши латиноса с различни бонуси.
Малко вероятно е подобен трансфер да се състои. Първо самият Видал се превърна в световна звезда в големия съперник на "синьо-черните" Ювентус, а освен това няма намерения да напуска Байерн. Наскоро изпълнителният директор на баварците Карл-Хайнц Румениге заяви, че чилиецът остава в отбора на 100%.
Интер има и два резервни варианта – Хенрих Мхитарян от Манчестър Юнайтед и Арда Туран от Барселона. Трансфер на арменския национал също граничи с невъзможното, докато привличането на турчина ще е далеч по-лесно.







Бюджетът вече не е на дневен ред, хората искат оставка на правителството
В Турция се пуши много и навсякъде, забраната е само на хартия
Хората са гневни - съдбата на кабинета зависи от Борисов?
Разследват сексуален тормоз в турския парламент
Няма драма: Тимъти Шаламе и Кайли влюбени на събитие
Българи се събраха и пред ЕП в Брюксел на протест
"Бъдеще в България": Когато се вземат решения, които компрометират нашето бъдеще, ние ще сме на площада СНИМКИ
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментар16:29 | 3 авг 2017 г.
14:57 | 3 авг 2017 г.
14:08 | 3 авг 2017 г.
14:02 | 3 авг 2017 г.
13:57 | 3 авг 2017 г.
13:56 | 3 авг 2017 г.
13:49 | 3 авг 2017 г.
13:39 | 3 авг 2017 г.
13:33 | 3 авг 2017 г.
13:25 | 3 авг 2017 г.
Напиши коментар