Треньорът на италианския шампион Ювентус Масимилиано Алегри остана доволен от успеха с 4:1 над Палермо, но разкритикува тима за играта му през първото полувреме.
"Момчетата завършиха първата част с преднина от 2:0, макар че по време на нея изобщо не се представихме на добро ниво", обяви той по време на пресконференцията след мача.
"Искаше ми се да бяхме играли по-добре на моменти, дори и с риска да дадем малко свобода на противника. В крайна сметка спечелихме ценни три точки за първенството. Сега сме с един мач по-близо до целта ни - титлата".
"Поздравлявам момчетата за успеха, защото все пак се помъчихме".
"Мачът с Порто? Какво да ви кажа... намираме се в добра форма към момента. В добро физическо състояние - също. Ще се изправим срещу този противник с голям ентусиазъм и се надявам да го преодолеем".
"Моето желание е просто да побеждаваме".








САЩ поставиха условие пред България за отпадането на визите
Кабинетът обсъжда увеличение на социалната пенсия и параметрите на бюджета
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар