Звездата на италианския хегемон Ювентус Пауло Дибала, щеше да е резерва в Наполи. Това заяви агентът на Емануеле Джакерини – Фурио Валкареджи, по подов положението на неговия клиент на стадион "Сан Паоло".

През този сезон италианецът е изиграл едва 49 минути, тъй като не може да се пребори с атомното трио в атаката на южняците Хосе Кайехон, Дрис Мертенс и Лоренцо Инсиние.

"Джакерени заслужава да играе повече. Проблемът е, че в Наполи има трима нападатели от топ класа. Даже Пауло Дибала почти нямаше да е на терена в този отбор", заяви агентът.

От началото на сезона в Серия "А" Дибала има 11 гола в 10 мача за Юве, но профука две решаващи дузпи в последните минути – при 2:2 с Аталанта и 1:2 от Лацио.