Собственикът на Левски Тодор Батков призна, че е доволен от работата на спортно-техническото ръководство на отбора.
Адвокатът е напълно удовлетворен от формата на отбора през последните мачове от годината, както и от елиминирането на кръвния враг ЦСКА от турнира за Купата на България.
„Доволен съм. За 14 мача постигнаха 10 победи, един равен и три загуби. Поне статистиката така говори. От 11 мача за първенство взеха 24 точки. Преди тях от 12 мача спечелиха 19... Те завариха отбора след погром – физически и психически. Не мога да бъда недоволен. Не стоял въпросът дали треньорите да останат, това е екипът, който ще продължи да води Левски“, коментира Батков в интервю пред "Дарик Радио".
„Христо Йовов се отличаваше още като футболист с мисъл. Той е интелигентен човек, а сега трупа и опит. Доволен съм и от него“, отбеляза още бизнесменът.
„Говорихме в детайли за селекцията, но сами разбирате, че нищо не мога да ви кажа. Ще ви съобщим, когато нещата се случат. Ще привлечем футболисти, а някои ще бъдат освободени. Поне двама от футболистите ще трябва да ги купим“, завърши Тодор Батков.







Фолклор срещу рок: "Дует от сърце" празнува 10 години с клубен концерт
Денков: Дори Борисов и Пеевски не са опитвали да ограничат така правата на опозицията
Дебат за цените: Регистър и по-строги мерки срещат съпротива
Пъстър смок предизвика суматоха на централния пазар в Хасково
Мерките на кабинета не са в рамките на едногодишен хоризонт
Синът на основателя на веригата "Манго" е задържан в Испания
BMW 1-Series се връща към задното предаване
Peugeot изтегля над 600 000 коли по абсурдна причина
Танк с V12: Новият Mercedes S 680 Guard идва с максимална защита
Сърцето на машината: Защо правилното моторно масло е критично за вашия мотоциклет
Зехао Жанг за SENSHI Grand Prix: „Идвам в Европа, за да покажа високо ниво и зрелищни битки“
Максон Виние: С упоритост се готвя за SENSHI, това е огромна възможност за мен
Бачковският манастир отново става арена на кикбокса
Шампион отправи тежки критики към Усик
Предпочитанията към храна се оформят още в утробата на майката
Персонализирано лечение и по-прецизна диагностика бяха във фокуса на XIII Международна среща на Клуб „Млад онколог“
Защо високата температура временно влошава качеството на сперматозоидите?
Безплатни прегледи за гестационна хипертония организира "Майчин дом"
Коментари
Напиши коментар17:53 | 25 дек 2013 г.
08:50 | 21 дек 2013 г.
08:43 | 21 дек 2013 г.
Напиши коментар