Юрген Клоп пропищя от програмата, която нагласиха телевизиите на неговия Ливърпул покрай Нова година. По традиция в Англия не почиват и играят като луди преди и след Коледа, както и навръх Нова година.
Точно в последния ден от 2016-а - на 31 декември, зрителите на "Анфийлд" ще имат възможност да гледат страхотно дерби с Манчестър Сити. Проблемът е, че според графика на мачовете само два дни по-късно "червените" гостуват на Съндърланд.
"За секунда бях доволен, като го видях. Но като се загледах по-внимателно, не останах особено щастлив - обяви Клоп. - Интересна идея е да играем два мача за 48 часа, но в случая времето между двата мача е дори по-малко (срещата със Сити е от 19,30 ч., а с Черните котки - от 17,00 ч.). Не мога да повярвам."
"Уча все повече и повече за тази лига и може би трябва да попитам някой дали има възможност да се промени денят на мача със Съндърланд. Разбирам традициите да се играе по Нова година, но 2 мача за 2 дни..."
"Трябва да има и друга възможност. Освен това не знам защо трябва да играем в понеделник, 2 януари, някакъв специален ден ли е в Англия? Знаете ли какво правят по това време футболистите от другите първенства? Опъват крака на дивана и гледат английски футбол по телевизията".
Ливърпул не е единственият отбор, който ще играе според тази програма. Самите Сити и Съндърланд са в идентична ситуация, а има тимове, които ще излязат на 1 и 3 януари. Няколко отбора са пожалени с 3 дни почивка - Евертън, Хъл, Стоук, Суонзи, Борнемут и Тотнъм, а джакпотът са изтеглили от Челси, които ще имат цели 4 дни пауза между мачовете със Стоук и Тотнъм.








КЕВР утвърди поскъпването на природния газ за юли 2026 г.
Нови сигнали за мазут по Южното Черноморие вдигнаха РЗИ на крак (ВИДЕО)
Сериозно завишени цени на мантинелите у нас, проверяват Борисов и изпълнителите
Учени се похвалиха с ключово откритие срещу стареенето
Скокът на фондовия пазар: Начало на нов възход или опасен балон?
В кадър: БАН удостои Йотова за приноса ѝ към българската духовност
Bad Religion искат българско кисело мляко преди Midalidare Rock
11 електрически минивана, които не правят компромис със лукса
Renault 4 E-Tech измина над 1600 км само на слънчева енергия
Xiaomi тества спортно купе с 2000 конски сили
Опасно за автомобилите гориво ще спасява Русия в кризата
Шариф Бен Мабрук преди SENSHI 32 Grand Prix: Само Господ може да ме спре
Джордж Сейнт-Пиер посочи фаворита за Махачев – Иън Мачадо Гари
Жулиен Риков преди SENSHI 32: Елате да подкрепите българските бойци! (ВИДЕО)
Дионтей Уайлдър или Джон Джоунс за финална битка на Усик?!?
Защо рутината е важна за бебето?
5 здравословни алтернативи на сладоледа
Вагинално подмладяване след раждане и в периода на менопаузата
Фитнес и въглехидрати – враг или съюзник?
Коментари
Напиши коментар15:14 | 16 окт 2016 г.
14:49 | 16 окт 2016 г.
14:25 | 16 окт 2016 г.
12:54 | 16 окт 2016 г.
11:50 | 16 окт 2016 г.
10:47 | 16 окт 2016 г.
09:19 | 16 окт 2016 г.
23:13 | 15 окт 2016 г.
21:56 | 15 окт 2016 г.
21:55 | 15 окт 2016 г.
Напиши коментар