Отборът на Лудогорец претърпя нова загуба в младежката Шампионска лига. "Орлите" отстъпиха с 1:4 при гостуването си на ПСЖ. Футболистите на Галин Иванов завършиха срещата с десет души, след като Томас Цвятков получи червен картон в 75-ата минута.

Лудогорец загуби в първата среща с този съперник с 1:8, а сега показа далеч по-голямо желание за игра. Иконе откри резултата за домакините в 32-ата минута, но само две по-късно капитанът на Лудогорец Преслав Петров изравни.

През второто полувреме ПСЖ стигна до успеха чрез Иконе в 62-ата минута и Есенде, който се разписа в 74-ата и 90-ата минути. Лудогорец остана на последно място в групата с актив от 1 точка и голова разлика 3:21.