Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев даде да се разбере, че българският шампион няма да се предава в сблъсъка с Копенхаген, въпреки че загуби първата битка в София с 1:2.
"Лош резултат за нас, но за мен отборът изигра добър мача. Има още един мач в Дания, все още нищо не е приключило, няма значение, че губим с 1:2", заяви Дерменджиев след края на двубоя.
"За съжаление ранният гол стресна отбора, но в хода на срещата показахме характер. Имахме инициативата и няколко ситуации, но не успяхме да ги реализираме. Имаме сили да реагираме и пак казвам, че има още една среща. Независимо, че е в Копенхаген.
Все още нищо не е свършило. Копенхаген имаше предимство физически, но тази вечер нашият отбор показа по-добра игра", коментира треньорът на Лудогорец.








БНБ: По-бавен икономически растеж и по-висока инфлация до 2027 г. в България
Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментар14:20 | 17 фев 2017 г.
01:16 | 17 фев 2017 г.
22:34 | 16 фев 2017 г.
22:34 | 16 фев 2017 г.
22:28 | 16 фев 2017 г.
Напиши коментар