ЦСКА-София ще се мъчи да продължи възхода си след треньорската смяна. Под ръководството на Стамен Белчев "червените" ще търсят трета поредна победа при гостуването си на Локомотив ГО. На стадиона в Горна Оряховица има над 9 000 запалянковци, които за първи път от 21 години насам ще гледат своя любим отбор в елитния футбол. Ето съставите на двата отбора:

Локомотив ГО - ЦСКА-София 0:0

Локо ГО: Банков, Желев, Цонков, Керчев, Фиданин, Ндонг, Апостолов, Мечев, Атанасов, Курьор, Кифуети

ЦСКА-София: Китанов, Недялков, Чорбаджийски, Перес, Пинто, Виана, Манолев, Бумал, Колев, Кулма, Ангелов

Проследете двубоя на живо минута по минута в Gol.bg!

Двубоят в Горна Оряховица започва с минута мълчание в памет на жертвите от вчерашната железопътна катастрофа в село Хитрино

1' Начало на мача - реферът Ивайло Стоянов даде първи съдийски сигнал след няколко минути забавяне заради димки

3' Шанс за Горна! Извеждащ пас за Курьор сам срещу вратаря на ЦСКА-София, Китанов се размина с топката, която мина до лявата греда

7' Нова опасност пред вратата на ЦСКА-София! Йордан Апостолов стреля мощно, но топката срещна тялото на защитник в червено. Домакините имаха претенции за дузпа, но реферът Ивайло Стоянов остави играта да продължи

14' Първа намеса на вратаря на ЦСКА-София - Китанов лови сигурно топката след удар с глава на съперник

17' Принудителна смяна в състава на ЦСКА-София. Жалко за Милчо Ангелов, който в първия си мач като титуляр с "червената" фланелка, се контузи. На негово място на върха на атаката застана Преслав Йорданов

20' Първи точен удар за гостите - Манолев отправи техничен удар, но право в ръцете на вратаря Банков

26' Удар с глава на Преслав Йорданов, топката прелетя встрани от вратата

29' Добър пробив на Диого Виана завърши с удар по диагонала, но отново топката е в аут

30' След половин час игра ЦСКА-София овладя контрола върху мача

31' Късмет за Горна! Никола Колев шутира по земя от границата на наказателното поле, топката мина на сантиметри от лявата греда на Банков

34' Защитникът на Локо Стефан Цонков засече центриране отляво в собствената си врата, но Банков внимаваше и улови

37' Нов далечен шут на Никола Колев, стражът на Локото Банков изби в корнер

40' Слаб удар Кифуети извън наказателното поле, без никакви проблеми за Китанов

45' Край на първото полувреме. И двата отбора имаха положения за гол, но резултатът остава 0:0 на почивката

46' Начало на второто полувреме

50' ПРОПУСК ЗА ГОРНА!!! Курьор центрира от фаул в наказателното поле, където Апостолов засече топката с глава, но право в Китанов

56' Опасен удар на Рубен Пинто! Топката облиза лявата греда на Банков

61' ПРОПУСК ЗА ЦСКА-София! Диого Виана нахлу в наказателното поле и стреля от десетина метра, но над вратата

67' И Манолев се опита да порази вратата на Горна, и той не успя да намери целта

68' Страхотно изпълнение на Симеон Мечев от Локо! Халфът изненада с прехвърлящ удар от над 30 метра, но Китанов внимаваше и изби падащата под гредата топка

80' ЦСКА-София така и не намира път към вратата на домакините

84' Мощен пробив на Кифуети, който накрая си поведе топката твърде дълго и Китанов улови

85' Важна намеса на Банков! Вратарят на Локото спаси поредния удар на Никола Колев

89' ГРЕДА ЗА ЦСКА!!! Преслав Йорданов отклони далечен удар на Недялко, но намери левия страничен стълб

90'+3' КРАЙ НА МАЧА! Локо ГО устиска 0:0 срещу ЦСКА-София. Грозни сцени след последния съдийски сигнал - играчи на двата отбора се хванаха за гушите, но в крайна сметка бяха разтървани