ЦСКА продължи с наказателната си акция във "В" група. Армейците удариха с 3:0 Септември и записаха втора поредна победа при "аматьорите" пред 5000 зрители на стадион "Локомотив" в "Надежда".

Две попадения в мача заби Коце Хазуров (15 и 42-ата от дузпа), едно добави Борис Галчев. Като цяло ЦСКА тотално надигра домакините си, но направи фрапантни пропуски и се лиши от още по-сериозен разгром над Септември.

Играчите на Ники Митов-Калъфката с нищо не показаха, че заслужават нещо повече от загубата в този мач. ЦСКА отново получи уникална подкрепа от трибуните, като този път имаше повече от 5000 червени ултраси на мача.

ЦСКА започна атакуващо мача и още в началото натисна сериозно Септември. В третата минута Коце Хазуров остана сам срещу Емил Петров, но бе отсъдена спорна засада и армейците не успяха да вкарат.

Малко по-късно Йордан Йорданов стреля от дъгата на наказателното поле, но Емил Петров спаси. Отговорът на Септември бе силен удар на Николай Николов от фаул, но в аут.

Така се стигна до 15-ата минута, когато ЦСКА заслужено поведе, след като Коце Хазуров опъна мрежата на домакините със свирепо воле.

В следващите минути домакините се опитаха да изравнят, но Спасов не успя да вкара. След половин час игра Кикарин стреля от пряк свободен удар, но над вратата на Септември.

Седем минути по-късно Станислав Маламов направи феноменална задна ножица, но Емил Петров отрази. ЦСКА заслужено вкара и втори гол.

В 42-ата минута Коце Хазуров бе съборен в наказателното поле на Септември и логично бе свирена дузпа. Зад топката застана именно Хазуров и хладнокръвно направи 0:2. До почивката червените контролираха срещата, но не стигнаха до нов гол.

В началото на второто полувреме Тончев шутира от границата на наказателното поле на ЦСКА, но Колев показа класа и изби. Това положение стресна ЦСКА и червените натиснаха домакините в собствената им половина.

Малко по-късно Коце Хазуров бе изведен сам срещу Емил Петров, но направи фрапантен пропуск и не успя да вкара. Малко по-късно червените създадоха нов шанс, но този път Божидар Чорбаджийски беше неточен от чиста позиция.

В 69-ата минута Спасов реализира в гостуващата врата, но попадението бе отменено поради засада. Постепенно темпото на игра падна, като армейците спокойно разиграваха в средата на терена, като не даваха никакви шансове на домакините.

В 77-ата минута Цветков намери отлично Борис Галчев и той без проблеми направи 0:3. До края ЦСКА без проблеми доигра срещата и заслужено си взе победата.

Септември - ЦСКА 0:3

1:0 Костадин Хазуров (15)

2:0 Костадин Хазуров (42)

3:0 Борис Галчев (77)

Септември: Емил Петров, Мартин Димитров, Илиян Гаров, Николай Николов, Стоян Предев, Димитър Андонов, Анатоли Тодоров, Асен Чандъров, Петър Тончев, Георги Русев, Христо Спасов

ЦСКА: Стоян Колев, Божидар Чорбаджийски, Александър Бранеков, Борис Галчев, Александър Александров, Йордан Йорданов, Самир Аесс, Милен Кикарин, Станислав Маламов, Костадин Хазуров, Ангел Грънчов