Въпреки че разби Арсенал с 6:3 и продължава да помита всичките си съперници у дома, мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини не е напълно доволен.
Гражданите се приближиха на 3 точки от върха в класирането след успеха над Артилеристите, но специалистът смята, че отборът му има какво да подобрява.
„Не мисля, че това бе най-добрият ни мач, просто защото Арсенал вкара 3 гола, което бе твърде много предвид положенията, които имаха. В атака действахме солидно. Дори имахме още 4-5 ситуации, в които можехме да отбележим. В това отношение съм доволен, но трябва да продължим да се подобряваме, защото има доста елементи, в които да се справяме на по-високо ниво” заяви Пелегрини.
„На този етап не мислим за титлата, защото битката ще бъде между 5-6 отбора и ще бъде много оспорвана. Нашата философия е атаката и това няма да се промени. При това положение можеш да запазиш суха мрежата си, но трябва да знаеш как да се браниш. Затова бих бил много по-доволен на триумф с 6:0, вместо с 6:3” добави той.
„Много се радвам за силното представяне на Фернандиньо. Той е типичен бразилски халф – бърз е, но в същото време борбен и техничен. С Яя оформиха отличен тандем и според мен става по-добър с всеки мач. Като цяло халфовата ни линия е на много високо ниво” каза още Пелегрини.
Лошата новина бе контузията на Серхио Агуеро, който напусна веднага след паузата и може да отсъства известно време. „Очакваме диагнозата на лекарите. Серхио има проблем в прасеца, но за момента не знаем колко седмици няма да играе”.







Русия разгневи Япония с ракетни учения около спорните Курилски острови
Изтеглиха изпитния вариант: Близо 7000 зрелостници се явяват на матурата по БЕЛ (+ВИДЕО)
Идва ли краят на ол инклузива?
"Левски" №1 по публика в плейофите за Шампионската лига
Войни, суша: Ще скочи ли цената на хляба
BYD и Xpeng завладяват Европа, но държат пари на дилърите
Защо добавянето на дестилирана вода към антифриза е опасно
Възроденият Ford Escort Mk1 предизвиква суперколите
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
Шон Брейди: Не мисля, че Шавкат Рахмонов ще се бие отново
Крис Сайборг: Аманда Нунеш има сериозен шанс срещу Кайла Харисън
Пади Пимблет: Нямам никакво уважение към Арман Царукян
Грегъри Родригес се готви за Антъни Ернандес с помощта на Насурдин Имавов
Контраст-усилена мамография – кога се използва вместо обикновена мамография или ЯМР?
Треска от долината Рифт – арбовирусна инфекция, която се предава и при контакт със заразени животни
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Коментари
Напиши коментар03:14 | 15 дек 2013 г.
Напиши коментар