Манчестър Сити бе глобен 35 000 лири за нарушаване на антидопинговите правила.
Английската футболна асоциация предупреди клуба, че при следващо подобно провинение ще има сериозно наказание.
Сити са нарушили правило №14 на ФА, което гласи, че при поискване трябва да бъде предоставяна актуална информация за борбата с допинг.
В случаят е дадена неточна информация или предоставените данни са стари. Отделно футболистите също трябва да бъдат обучавани в определени срокове, за което ангажимент имат клубовете.








Григор Димитров започна с победа в Майорка
Обедна емисия
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Четири ареста в Гърция за пожари, причинени от небрежност
НТ пусна билетите за "Физика на тъгата" с Теодора Духовникова и Валентин Ганев
Демерджиев: Олег Невзоров е дал доста интересни показания
Песков: Руският бюджет става все по-малко зависим от петрол и газ
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Коментари
Напиши коментар13:34 | 17 фев 2017 г.
13:15 | 17 фев 2017 г.
11:37 | 17 фев 2017 г.
Напиши коментар