Стражът на Манчестър Юнайтед Едвин Ван Дер Сар не остана никак доволен от точката в дербито срещу Манчестър Сити, което завърши при нулево равенство.

Ветеранът открито нападна "Гражданите", които според него са играли за равенство в срещата.

"Сити играха за равенство, докато ние искахме да спечелим мача", даде своя коментар след двубоя 40-годишният холандец.

"Домакините играха твърде защитно и почти не ни оставиха шансове да застрашим вратата им. Можехме да сторим това единствено с някое статично положение", добави Ван Дер Сар.

"Ако мачът бе продължил по-дълго от 90 минути, тогава може би щяхме да постигнем успеха, но в случая просто времето не ни бе достатъчно", каза още той.