Легендите на Манчестър Юнайтед и Барселона завършиха 2:2 в зрелищен двубой, който се игра на стадион "Олд Трафорд" днес. Така каталунските ветерани се реабилитираха частично за поражението с 1:3 на стадион "Ноу Камп" по-рано през лятото, когато бяха надиграни.

Както и в първия мач обаче "червените дяволи" демонстрираха по-добро физическо състояние и нанесоха първи удар. Карел Поборски спечели дузпа след нарушение на Деу и Рууд ван Нистелроой беше точен от бялата точка близо четвърт час след началото.

Барса се опита да отвърне с прилични положения, като в една от ситуациите Патрик Клуиверт се опита да прехвърли Едвин ван дер Саар от трийсетина метра. Едгар Давидс пък шутира покрай целта след хубав пробив в наказателното поле.

Преди почивката Уебър удвои аванса на англичаните, оставайки сам срещу вратаря, но гостите демонстрираха характер през втората част. Попадение на Луис Гарсия секунди след гредата на Шимао Саброса върна испанците в мача, а в 81-ата минута Гайска Мендиета оформи крайния резултат след подаване на Давидс.