Испанецът Сусо най-сетне получи място в титулярния състав на Милан, макар и само за контрола. Халфът вкара два красиви гола в контролата на „росонерите" с Реджана, играна на стадиона на Сасуоло. Милан спечели проверката с убедителното 3:0.

Сусо откри резултата още в 4-ата минута с хубав удар извън пеналта, пращайки топката неспасяемо в левия ъгъл на вратата. В края на първата част пак той навърза двама бранители на третодивизионния отбор, след което се разписа с добре насочен шут.

След почивката Дестро, Сусо и Поли имаха добри положения за гол, преди Жереми Менез да оформи крайното 3:0 за Милан.

Иначе Сусо дойде на „Сан Сиро” в края на януари от Ливърпул за 1 милион евро, но до момента има записани едва 11 минути игра за новия тим, при това в мач за Купата на Италия срещу Лацио.

Нищо чудно обаче доброто представяне на Сусо сега да убеди Филипо Индзаги да разчита повече на него и да м удаде шанс за изява и в Серия „А”.