Бившият пилот от Формула 1 Ралф Шумахер се развежда със съпругата си Кора след 13-годишен брак, информира списание "Closer".
Братът на Михаел Шумахер има 13-годишен син Давид от половинката си, но според изданието раздялата между съпрузите е неизбежна.
По всичко личи, че разводът ще е доста шумен, а спорът ще бъде за милиони евро. Състоянието на Ралф се оценява на около 100 милиона евро. Кора има претенции върху общите имоти на двойката - в Залцбург, Сен Тропе и Бергхайм (в близост до Кьолн).
Адвокатът на по-малкия брат Шумахер е информирал адвоката на Кора, че тя има право да остане в семейната къща в Бергхайм, но няма право да стъпва в останалите имоти. Освен това Ралф е блокирал всички сметки на жена си.
Адвокатът на Кора е заявил пред германските медии, че двойката не обитава общ дом през последните месеци и често живее на отделни места.
В момента Ралф Шумахер изплаща по 10 000 евро месечно на Кора, която ще има претенции за поне 7-цифрена сума по време на бракоразводното дело.
Ралф постигна шест победи в 180 състезания във Формула 1, където остана до 2007 година. До 2012 година той беше пилот на Мерцедес в сериите DTM, а в момента е част от тима на Мюке.









Рецепта за питка за Коледа
Варненци се оплакват от липса на контрол в зелена зона
Три китайски зодии привличат добри финанси от 15 до 21 декември
Кашлицата при децата - как да я лекуваме правилно
3 ритуала за привличане на пари
Защо Сирски отхвърля тезата за загубена война
Как се прави саламура за сирене?
Шакира се качи на сцената със синовете си Саша и Милан
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Пет комбита с 4х4, с които трябва да се внимава
Брюксел приема предложението на България и ще помилва ДВГ
Google Maps намира колата, ако сте забравили къде e паркирана
Гасиев нокаутира Пулев и стана новият световен шампион в тежка категория на WBA (Видео)
Пулев: Боксът е такъв – един удар решава всичко
Кубрат Пулев брани световната си титла срещу Мурат Гасиев в Дубай
Напрежение преди първия гонг – Кубрат Пулев недоволен от предоставените ръкавици (Вдеио)
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар04:21 | 26 окт 2014 г.
05:54 | 12 окт 2014 г.
04:53 | 7 окт 2014 г.
08:21 | 27 сеп 2014 г.
12:43 | 24 сеп 2014 г.
11:09 | 24 сеп 2014 г.
Напиши коментар