Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес за пореден път обяви, че очаква Кристиано Роналдо да поднови договора си с отбора.

Босът на Кралския клуб вече разкри намеренията си да направи португалеца един от най-добре платените футболист в света и макар че се появиха спекулации за известни проблеми между двете страни относно възнаграждението му, Перес остава спокоен.

“Искам да бъда максимално ясен. Моят цел, тази на Кристиано, както и на феновете на Реал Мадрид е той да играе тук още дълги години. Когато толкова много хора искат едно и също нещо, то обикновено се случва” заяви Флорентино пред “Марка”.

“За мен няма никакво съмнение, че самият играч желае да продължи да носи екипа на отбора. Ние не спираме да поддържаме връзка. Ако ме питате обаче дали си говорим за пари, отговорът е “не”, защото сега не е подходящият момент. Това ще се случи, когато се върне от почивка” добави президентът.

“За нас е важно, че той има договор за още 2 години с клуба и именно Кристиано е основата на нашия проект. През годините винаги е имало подобна фигура тук – първи Ди Стефано, после Зидан, а сега е той. Няма нищо по-хубаво за един тим да разполага с най-силния играч в света. Вярваме, че Роналдо ще влезе в историята ни наравно с Ди Стефано” категоричен бе Перес.