Италианската тенисистка Камила Джорджи бе наказана за 9 месеца за отказа й да играе за страната за "Фед къп". 74-ата в света Джорджи трябва да плати и глоба от 30 000 евро.
Тенисистката получи повиквателна за срещата на Италия срещу Испания през април миналата година, но отклони поканата.
Санкцията от 9 месеца важи за мачовете на Италия за "Фед Къп", ползване на тренировъчната база на федерацията по тенис и за взимане на "уайлд кард" за Откритото първенство на Италия през май.
Камила Джорджи е третата ракета на Италия след Роберта Винчи и Сара Ерани.








Експерти изчислиха: Минималната работна заплата е нараснала с 55,5% за 3 г.
Мощен мусон парализира Мумбай: Паднали дървета, наводнения и блокиран транспорт (+ВИДЕО)
Радев за Бюджет 2026: Масови уволнения и чистки няма да има, докараха дефицита до 7,5%
Стачка взриви гръцкия туризъм, по границата с България има огромни задръствания
Приятелката на шотландски национал събра всички погледи на Световното
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признание като Webit Changemakers
Радев: Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни ВИДЕО
"Възраждане":С парите от Фонда за пътна безопасност са купувани климатици
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Франсис Нгану разкри с кого иска да се бие в ММА
Райън Гарсия за Роналдо: Отдайте му заслуженото!
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Коментари
Напиши коментар16:57 | 31 яну 2017 г.
15:09 | 31 яну 2017 г.
Напиши коментар