Италианската тенисистка Камила Джорджи бе наказана за 9 месеца за отказа й да играе за страната за "Фед къп". 74-ата в света Джорджи трябва да плати и глоба от 30 000 евро.
Тенисистката получи повиквателна за срещата на Италия срещу Испания през април миналата година, но отклони поканата.
Санкцията от 9 месеца важи за мачовете на Италия за "Фед Къп", ползване на тренировъчната база на федерацията по тенис и за взимане на "уайлд кард" за Откритото първенство на Италия през май.
Камила Джорджи е третата ракета на Италия след Роберта Винчи и Сара Ерани.








Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
КЗК предложи 19 мерки за подобряване на конкуренцията при храните
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Две деца и възрастен загинаха на АМ "Тракия", ТИР се вряза в тях
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар16:57 | 31 яну 2017 г.
15:09 | 31 яну 2017 г.
Напиши коментар