Родните волейболни национали загубиха с 1:3 гейма от Аржентина решаващия мач от груповата фаза на Световната лига.
Нашите се нуждаеха от успех на всяка цена за да завършат в първата шестица на крайното класиране, но те така и не се справиха с тежката задача и в крайна сметка няма да играят на финалите.
Домакините играеха без никакво напрежение, тъй като мачът нямаше никакво значение за тях, докато "лъвовете" бяха на другия полюс и в крайна сметка това си пролича.
Като цяло нашите момчета се справиха много мъжки в гейм номер 3 и дори успяха да го спечелят, а в четвъртия също на моменти играха много силно.
Имахме преднина и силни моменти и в последния гейм, но в крайна сметка домакините го взеха и си спечелиха и мача.
АРЖЕНТИНА - БЪЛГАРИЯ 3:1 (25:16, 25:21, 23:25, 25:19)
АРЖЕНТИНА: Лучано Де Чеко, Мартин Рамос, Алехандро Торо, Кристиан Поглажен, Себастиан Соле, Пабло Крер - Алексис Гонсалес-либеро
БЪЛГАРИЯ: Георги Братоев, Цветан Соколов, Николай Пенчев, Розалин Пенчев, Николай Николов, Виктор Йосифов - Теодоро Салпаров-либеро
Очаквайте подробности.







Протестите започнаха: Студенти скандират "Оставка!" в центъра София
Хора на Слави Трифонов напускат ИТН заради общата му политика с ГЕРБ
Компенсации за неприети в градини деца - МС разпореди над 1,7 млн. лв.
Донбас няма да задоволи Путин, той ще иска още
Украйна е задържала кораб на руския сенчест флот
Франция алармира: Евросредства може да са се озовали в ръцете на "Хамас"
Памела Андерсън иска да си смени името
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Хиляди употребявани коли загубиха важна функция
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Дейна Уайт категоричен: Няма да видим Ронда Раузи срещу Кейти Тейлър
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
Коментари
Напиши коментар08:40 | 19 юни 2017 г.
08:36 | 19 юни 2017 г.
05:34 | 19 юни 2017 г.
03:43 | 19 юни 2017 г.
Напиши коментар