Локо Пловдив и Славия врътнаха 1:1 в двубой от 2-ия кръг на "А" група, който се игра на стадиона в пловдивския парк Лаута.

Около 4000 фенове подкрепяха "черно-белите", които обаче така и не успяха да зарадват привържениците си с една хубава победа.

Гостите от София бяха по-активният тим през целия мач, но не успяваха да са достатъчно концентрирани в атакуващ план и точно поради тази причина отборът не стигна до успеха.

След два кръга славистите са с 4 точки, а 'Смърфовете' имат 2 в актива си.

В 31-ата минута домакините стигнаха до попадение с което откриха резултата, след като Наков намери Кики на границата, на наказателното поле, и последният отправи моментален удар с който матира Георги Петков.

В 51-ата минута пък гостите стигнаха до изравнителен гол, дело на Мишел Платини.

Той направи блестящ плонж и с глава остави безпомощен стража на домакините, а до края така и не паднаха повече попадения.