Намиращият се в тежко психологическо състояние Арсенал може поне донякъде да се надява на чудо в реванша с Байерн Мюнхен утре.

Баварският колос преби "артилеристите" с 5:1 на своя стадион "Алианц Арена" и докосва четвъртфиналите в Шампионската лига.

Избраният за четвърта поредна година за вратар №1 в света Мануел Нойер обаче е под въпрос за мача заради болки в прасеца. Вестник "Билд" дори публикува снимка от вчера, на която Нойер тренира на пясък с бандаж на десния прасец, за да може травмата да отшуми по-бързо.

Нойер със сигурност ще бъде в групата на Байерн за мача с англичаните, но има вероятност да остане на резервната скамейка. Вторият вратар на баварците Свен Улрайх вече игра в Шампионската лига този сезон - при резила с 2:3 от Ростов на руска земя. Улрайх не се представи по най-добрия начин и носеше вина за победния гол на противника.