ЦСКА Москва победи с 4:0 Урал в мач от 17-ия кръг на руското първенство по футбол, а Георги Миланов асистира за последното попадение в мача.

"Армейците" са на трето място в класирането с 32 точки, докато Спартак Москва е лидер с 37. Урал е на 12-а позиция. Георги Миланов започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути, а в края на първото полувреме асистира на Фьодор Чалов за неговото дебютно попадение с червената фланелка.

Това беше последният гол в мача, като всичките четири паднаха в рамките на 15 минути между 25-та и 40-та. Ласина Траоре наниза първите две попадения, а третото бе дело на Бибрас Натхо от дузпа.

Междувременно, вратарят на ЦСКА Игор Акинфеев подобри рекорда на Ринат Дасаев по сухи мрежи с 253-та в кариерата си. Той има и 159 мача без допуснат гол само за първенството, като лидер по този показател е легендарният Лев Яшин със 160.