Сдружението "ЦСКА Завинаги" ще получава 70% от приходите от изградените нови игрища на стадион "Българска армия", съобщава БТА.
Ето какво се казва в съобщението на сдружението:
"По повод на появилите се различни мнения в интернет, искаме да изясним, че има подписано споразумение между сдружението и футболния клуб, по силата на което разпределенията от приходите на игрищата ще бъдат 70% за сдружението и 30% за футболния клуб".
"От 70-те % приходи постъпили в сдружението - една част ще отива за поддръжката и развитието на базата, а останалите пари ще се връщат обратно в детско юношеската школа на дружеството на базата на седмични протоколи".
"След приключване на третото игрище през май месец, ще бъде даден отчет за извършените дейности. На 16 януари 2014г. в зала 4 на НДК беше проведено извънредно общо събрание на сдружение "ЦСКА Завинаги".
"На събранието беше изслушана информация от Председателя на Сдружението Александър Чакмаков за извършената до момента дейност, както и за предстоящите мероприятия. Бяха приети промени в устава с оглед прецезиране статута на пълноправните и асоциираните членове на "ЦСКА Завинаги" и беше възложено на УС да учреди търговско дружество".







Омбудсманът и правосъдният министър започват работа по нов закон за детското правосъдие
Нов вид измама: Звънят ни от номера на банка или близък човек
Терзиев: Няма глоби за детски рождени дни в парковете, но има правила
Доц. Аврамова: Всичко за Националната детска болница е по папките, концепцията е остаряла
Терзиев за драмата с велосипедите в парковете: Бъдете спокойни, не се плашете от правилата
Сметната палата: 108 почивни бази за ученици у нас стоят затворени и се рушат
Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Mercedes-Benz се връща на пазара на таксита в Германия
10 впечатляващи BMW-та, които не стигнаха до серийно производство
Нови натриеви батерии правят революция при евтините електромобили
BYD и Xpeng завладяват Европа, но дължат пари на дилърите
Андреа Стоева и Владимир Тодоров излизат днес на Световното по джудо за кадети
На този ден: Ранди Кутюр си връща титлата на UFC и слага точка на трилогията с Витор Белфорт (ВИДЕО)
Ислам Махачев с медицинска забрана след UFC 330
Мохамед Мокаев срещу олимпийски шампион по борба на Hype 19
Билкови репеленти срещу насекоми, 2
МЗ представи новия модел за здравна реформа: ЦАР остава самостоятелен, РЗИ стават дирекции към министерството
Какво е анафилактичният шок?
Контраст-усилена мамография – кога се използва вместо обикновена мамография или ЯМР?
Коментари
Напиши коментар08:35 | 14 ное 2014 г.
Напиши коментар