ЦСКА е използвал 21 играчи в летните си контроли дотук. От тях 7 са чужденци - Меркадо, Каранга, Симао, Енрике, Пинто, Кубемба и Кулма, и 14 българи. 4 участия записа 16-годишният Валентин Антов, който не игра само на старта срещу Вакер (3:1).

Вратарят Георги Китанов завърши проверките с най-много минути - 292. След него останаха Меркадо (247) и Малинов (246). Общо 7 футболисти играха във всички контроли - Китанов, Меркадо, Малинов, Бодуров, Каранга, Кубемба и Дюлгеров.

Фернандо Каранга завърши като голмайстор в спарингите, като реализира 4 попадения за 197 минути на терена. Той добави и 1 асистенция.

С най-много голови пасове завършиха Недялков и Симао - по 3. Те добавиха и по едно попадение на сметката си.

Общо 9 футболисти записаха голове в проверките - Каранга (4), Малинов (3), Кубемба (2), Меркадо (1), Недялков (1), Десподов (1), Симао (1), Никола Колев (1) и Милчо Ангелов (1). Имаше и един автогол в полза на ЦСКА при 5:2 над Карабах.

Всичките 16 гола на ЦСКА в контролите дойдоха от игрови ситуации.  Червените реализираха 11 попадения с десния крак - чрез Каранга (4), Малинов (3), Десподов (1), М. Ангелов (1), Н. Колев (1) и Недялков (1), докато тези с ляв са 4 - чрез Кубемба (2), Меркадо (1) и Симао (1). Имаше и един автогол в полза на армейците, които така и не вкараха с глава!

За 360 минути в проверките (б.а. – имаше две от по 45 минути) ЦСКА отбеляза 16 гола или по един на всеки 22,5 минути!