Мениджърът на шотландския Абърдийн Дерек Маккинес бе бесен на българския съдия Никола Попов, след като отборът му отпадна от Лига Европа, губейки с 0:1 от Марибор.
Доновете трябваше да спечелят след 1:1 в първия мач, но не успяха да го направят, като дълбоко в добавеното време и загубиха, след като вратарят им не успя да изрита върната назад топка от Греъм Шини и тя се търкули в мрежата зад гърба му.
„Реферът бе трагичен. Футболът е контактен спорт, а още от началото той свиреше нарушение и при най-малкия контакт между играчите и така и не остави мачът да върви“ ядосваше се босът. Неговият тим изпусна дузпа през първото полувреме чрез Адам Руни, но и за нея Попов също бил виновен.
„Бяхме разочаровани от отсъждането. Смятам, че съдията трябваше да остави играта да продължи и Найъл Макгин да вкара гол, а той свири веднага. Пропускът на Руни може и да се смята за решаващ, но ние така или иначе трябваше да се справяме и със съдиите, които играха много важна роля“ добави Маккинес, чийто тим завърши мача с 10 души след изгонването за два жълти картона на Джейдън Стокли.
„Червеният картон бе смешен. Подобно отсъждане не може да се види никъде по света. Стокли просто опитваше да използва ръцете си, за да запази равновесие, а вместо това получи картон. Нямаше никакво движение на лакътя му. Разочаровани све, защото заслужавахме повече от мача“ каза още той.







Гоцев прекрати кариерата си: Оттеглянето ми се преплете с успеха в "Левски"
Автобусният бранш е в беда: Липса на кадри, остарял автопарк и скъпи застраховки
Кенгуру-грижата е незаменима за недоносените бебета и родителите им
Над 3 кг златни накити в тайник в кола заловиха на „Лесово“
MrBit Втора лига на живо: Как можете да гледате Пирин срещу Севлиево
Бившият директор на "Гробишни паркове" ще съди Столична община
Магнезиев бисглицинат - сравнение с други форми на магнезий: Кой е подходящият избор?
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Рикардо „Франжиня“ Милер: „Бразилското Жиу Жицу няма шанс да влезе в Олимпиадата"
Джарон Енис се отказва от временната титла на WBA за шанс срещу Заяс
Стивън Джерард тренира с легендата Буакау в Тайланд (ВИДЕО)
Хирокацу Мияги: „Идвам в SENSHI Grand Prix, за да покажа бойния дух на Окинава“
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Опасен ли е сексът през първото тримесечие на бременността?
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Коментари
Напиши коментар12:20 | 5 авг 2016 г.
12:05 | 5 авг 2016 г.
12:04 | 5 авг 2016 г.
12:04 | 5 авг 2016 г.
12:04 | 5 авг 2016 г.
12:03 | 5 авг 2016 г.
10:56 | 5 авг 2016 г.
10:50 | 5 авг 2016 г.
Напиши коментар