Мениджърът на Лестър Клаудио Раниери остана много доволен от ремито 1:1 при гостуването на Тотнъм във вчерашната среща от Висшата лига между двата тима.
Той поясни на пресконференцията след мача, че отборът му е показал онзи дух благодарение на който спечели титлата през изминалия сезон.
"Показахме онзи дух на Лестър благодарение на който спечелихме титлата през миналия сезон", обяви италианецът.
"Няма как да не бъда доволен. Играхме срещу един много силен отбор, който победи на свой терен Манчестър Сити с 2:0 наскоро.
"Успяхме да покажем много добра игра и спечелихме една точка".
"Според мен реферът не трябваше да свири дузпата за Тотнъм, но вече всичко е приключило. Всички мениджъри обаче казват едни и същи неща. Всъщност в ситуацията имаше фаул срещу нашия футболист".








Николай Найденов: Шефката на кадастъра във Варна има имот през улица от "Бала Алино"
Коста Стоянов: Незаконните постройки край Варна да се премахнат
Григор Димитров е на 1/4-финал в Майорка след убедителна победа
Централна емисия
В началото на кариерата: Карали Джесика Симпсън да отслабне
10-годишно момиче от Украйна се е удавило в Ахелой
Земетресение с магнитуд 5,6 разтърси Северна Калифорния
Сачева за бюджета: За 2 г. дългът расте с почти 13 млрд. евро, най-голямата приходна мярка е... винетка
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар