Юрген Клоп, който е със статут на полубожество в Мърсисайд, разкри с кой футболист е "ударил греда" по време на славния си 9-годишен престой в Ливърпул от 2015 до 2024 година.

Германският специалист е искал да привлече Конрад Лаймер от РБ Лайпциг през 2023 година, но австрийският национал парафира тогава с Байерн Мюнхен.

Исках да го доведа в Ливърпул, но той отиде в Байерн“, заяви Клоп в ролята си на коментатор на Световното първенство по футбол за MagentaTV.

Според медии в Германия, Лаймер и Байерн Мюнхен са близо до споразумение за удължаване на договора и след 2027 година.