Лондонският Фулъм е постигнал договорка с испанеца Алваро Арбелоа да бъде следващият мениджър на отбора, твърди журналистът Матео Морето.
Доскоро Арбелоа бе начело на Реал Мадрид, с който се раздели след края на миналия сезон, а испанецът ще наследи поста в елитния клуб от Висшата лига от португалеца Марко Силва, който ще води португалския гранд Бенфика. Той заменя Жозе Моуриньо на поста, който пък заема мястото на Арбелоа.
Любопитно е също, че Алваро Арбелоа трябва да започне сезона във Висшата лига с Фулъм с двубой срещу Челси, където вече мениджър е неговият предшественик в Реал Мадрид Чаби Алонсо.








Йордан Цонев напуска политиката: "Време е за спокойствие"
Съдът остави за постоянно в ареста Васил Филипов за катастрофата на "Челопешко шосе" с 4 жертви
"Хваща го за гушата и го хвърля": Очевидци разказаха за убийството на Лъвов мост (ВИДЕО)
Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи
Прокуратурата работи по шест досъдебните производства по казуса "Баба Алино"
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
36 години по-късно: Йордан Цонев напуска политиката
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар