Диего Соуса се разписа след само 12 секунди игра при победата на Бразилия с 4:0 като гост срещу Австралия в приятелски мач, игран пред над 49 хиляди зрители на "Мелбърн Крикет Граунд".

Защитникът Бейли Райт сгреши и топката достигна до Джулиано, който подаде към Соуса, реализирал попадението с шут с десния крак, а топката мина под плонжа на вратаря Мич Лангерак.

В 62-ата минута Филипе Коутиньо изпълни корнер, удар с глава на Давид Луис срещна напречната греда. Топката се върна в игра, а Тиаго Силва отблизо реализира второ попадение в двубоя.

В 74-ата минута Тайсон вкара първия си гол за петкратните световни шампиони след пас на Паулиньо. Уилиан раздвижи играта на южноамериканците след появата си в игра след почивката, а в последните секунди на срещата Диего Соуса с глава реализира втория си гол за крайното 4:0.