Треньорът на ЦСКА-София Едуард Йорданеску за пореден път обеща, че му трябва време за добри резултати, след като неговият тим завърши наравно 1:1 с лидера в класирането Левски. Румънецът е бил сигурен на почивката при 0:1, че "червените" няма да загубят.

"Искам да поздравя играчите за битката и че се бориха до края. На почивката им казах, че ако така продължат, няма как да загубим. Исках да спечелим, но за победите ще трябва време. Започнахме много добре, контролирахме мача, имахме положения.

Голът за Левски дойде от нищото. След него като че ли изгубихме увереността си.  В съблекалнята подкрепих отбора, какзах на момчетата, че ще поема отговорност, както и да завърши резултата. Липсваха ни играчи в средата на терена като Арсенио Нунеш и Давид Симао.

Трябва да отстраняваме грешките. Надявам се скоро нашият отбор да играе на нивото на нашите фенове по трибуните. Ще искам много повече от моите състезатели, но ще ни трябва време нещата да се получат", завърши треньорът на ЦСКА-София.