Треньорът на Левски Елин Топузаков бе много разочарован след равенството 2:2 с Дунав. Той призна, че "сините" не са били убедителни в двубоя, а също така коментира и бъдещето си на "Герена".
"Не бяхме убедителни днес. За пореден път прекроихме състава заради контузени и наказани. Без постояннен състав няма как да се случи, част играчите бяха на непривични постове. Имаше неувереност в нас и липса на контрол върху играта. Закономерно не успяхме да победим Дунав", започна Топузаков.
"Отдавам напрежение в играчите на липсата на резултати. Тръгнахме зле от началото на годината, но това не трябва да се отразява на футболистите. Те са показали, че имат и технически качества и воля, но... Трябват ни резултати", продължи треньорът на "сините".
"Нямаме дълбочина на състава в момента. На пейката преобладаваха юноши на Левски, които постепенно трябва да влизат в игра. Трябват ни врели и кипели в битки футболисти, да не изпадаме в хаос, а да изглеждаме като колектив и отбор", каза още Топчо.
"Рано е още да говорим за мача с ЦСКА. Всичко може да се промени. Трябва да има взаимопомощ и колектив, и ако успеем да го постигнем, може да видим различен двубой.
Има ръководство и шефове, които решават моето бъдеще. Аз се опитвам да си върша работата, но на базата на последните мачове, явно нещо не се получава. Нека си говорим след мача с ЦСКА", завърши Топузаков.







Откриха 46 питбула без паспорти в незаконен развъдник в Пазарджик
Йотова: Антон Станков бе неизменно воден от идеала за справедливост
Всеки може да бъде ударен: Руски дронове превърнаха Херсон в "човешко сафари"
Спипаха 18 нелегални мигранти на "Видин – Калафат"
Хиляди младежи в България членуват в радикални крайнодесни организации
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар20:20 | 28 фев 2017 г.
18:40 | 28 фев 2017 г.
Напиши коментар