Мениджърът Юрген Клоп ще спре пропадането на Ливърпул и ще успее да го изведе до трофеи, смята полузащитникът Филипе Коутиньо. Мърсисайдци загубиха три поредни домакински срещи, а освен това излетяха и от двете купи. В момента те са на 4-о място във Висшата лига и изостават на 10 точки след лидера Челси. Двата отбора се срещат утре на Анфийлд в мач от 23-ия кръг.
"Да, това беше една лоша седмица, но ние гледаме напред. Разбира се, ние вярваме че можем да спечелим титли под ръководството на нашия мениджър и аз се подписвам под това, защото нашият мениджър е роден победител", заяви Коутиньо, който през този месец подписа и нов договор с Ливърпул.
"Вярвам в това, което той прави и всеки вътре в съблекалнята вярва, че това е точно така. Иначе нямаше да подпиша нов договор с клуба. Това, което целият колектив иска да направи - да спечелим трофеи.
Ливърпул отпадна от турнира за Купата на страната след 1:2 от Уулвърхямптън, а Клоп беше здраво критикуван за слабата игра на тима.
"Имаме още една възможност за трофей, а сега при победа над Челси ще се съвземем. Надявам се, че ще направим нещо наистина голямо утре вечер. Имаме достатъчно време, за да се подготвим. И ще излезем на терена с мисълта да дадем най-доброто от себе си", добави Филипе.







K2-18b под лупа: Откриха ли учени признаци на извънземен разум?
Голям късмет за 4 зодии на 30 май
Пол Маккартни с албум за годините преди Бийтълс
"Баба Алино" - кой намаза филията и има ли натиск от Украйна?
Наталия Водянова: От бедното детство в Русия до топмодел и брак с милиардер
Bugatti направи Mistral в чест на Малкия принц
Как Volvo потроши хиляди коли за 25 години
Специалното MINI Paul Smith получи ДВГ
Механичните фарове на Citroen са истинско инженерно безумие
Само Петче преди SENSHI Grand Prix: "Късмет на останалите бойци - ще се видим на ринга!" (ВИДЕО)
Утре откриват в София невиждан за България турнир по таекуондо
Станимира Петрова подкрепи първия ден на Kids Expo Bulgaria
Деменцията не е неизбежна съдба, тя е предотвратима
Хламидиална инфекция - до какво може да доведе?
Дракункулоза (болест на гвинейския червей) – едно от последните заболявания, близки до пълна ерадикация
Комарите могат да привикнат към репелентите?!
Коментари
Напиши коментар18:56 | 30 яну 2017 г.
18:51 | 30 яну 2017 г.
17:59 | 30 яну 2017 г.
17:50 | 30 яну 2017 г.
17:24 | 30 яну 2017 г.
17:20 | 30 яну 2017 г.
17:09 | 30 яну 2017 г.
16:41 | 30 яну 2017 г.
16:29 | 30 яну 2017 г.
16:13 | 30 яну 2017 г.
Напиши коментар