Уулвърхемптън - Челси, среща от 5-тия кръг на ФА Къп, стадион “Молиню”, 19:30 часа българско време.
Прогнозата на Gol.bg:
Давид Луис и Маркос Алонсо най-вероятно ще получат почивка за гостуването на Челси на Уулвърхемптън в мача от 5-тия кръг на ФА Къп. Очаква се Джон Тери да започне на мястото на Луис, който от известно време играе с контузия в коляното. Нейтън Аке и Кенеди пък са опции за заместник на Алонсо на позицията ляв халф-бек.
Тимът на Антонио Конте има само една загуба от октомври насам, като стигна до тази фаза на турнира след победи на Питърборо и Брентфорд. Уувс се насладиха на добър старт на годината, включително победа над Ливърпул и то на “Анфийлд”, но момчетата на Пол Ламбърт загубиха и трите си мача през февруари.
Ламбърт с надява да разполага на Джак Прайс и Ноа Дико в състава си, но твърдо аут за срещата са Джо Мейсън и Иван Кавалеро.
Конте пък най-вероятно ще заложи на останалите си титулярни играчи, включително Диего Коста и Еден Азар.
Можете да гледате мача на живо ТУК!
СТАТИСТИКА
Последният мач между Уулвс и Челси във ФА Къп бе в 6-тия кръг през сезон 1993/1994, когато “сините” спечелиха с гол на Гевин Пийков.
Челси разби Уулвс с 6:0 в мач от Купата на Лигата през септември 2012. Гари Кейхил вкара първото попадение, а Виктор Моузес последното.
Последният отбор, който отстрани Челси и Ливърпул в един сезон във ФА Къп бе Барнзли през сезон 2007/2008.
Педро вкара три гола и даде две асистенции този сезон във ФА Къп.
Елдер Коста вкара в мача от 3-тия кръг срещу Стоук, а след това даде асистенции и за двата гола над Ливърпул в 4-тия кръг.
Челси спечели 9 от последните си 10 мача във всички турнири, като записа и 7 “сухи мрежи”.
След като спечели пет поредни гостувания, Челси взе само едно от последните си четири във всички турнири (2 равенства и загуба).
Тимът на Конте не вкара само веднъж в последните си 11 гостувания във всички турнири.
Резултат: 0:2








Рецепта за италианския кекс чамбела с праскови
Музика се носи в село Маноле денем и нощем: "Полицаите си затварят очите"
3 растения, които никога да не садите в двора си
След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Пенелопе Крус и Оливия Уайлд блестят с впечатляващи визии на червения килим
Кристиано Роналдо разкри трогателния начин, по който винаги носи децата си със себе си
Проданов, ПБ: Инвестираме в бъдещето на България
НАТО планира 70 млрд. евро помощ за Украйна през 2026 г., САЩ без нови военни ангажименти
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар11:55 | 18 фев 2017 г.
09:10 | 18 фев 2017 г.
Напиши коментар