Френската спортна библия L'equipe направи интересен паралел след снощния позор, който ПСЖ претърпя срещу Барселона в 1/8-финален реванш от Шампионска лига.

Сблъсъкът на "Камп Ноу" завърши 6:1 за домакините, които след 88-ата минута вкараха 3 безответни гола. По този начин каталунците заличиха пасива от 0:4 в първата среща и постигнаха един от най-големите обрати в историята на най-силния клубен турнир.

По този повод на първа страница L'equipe повтаря едно към едно тази от 18 ноември, 1993 г., когато България победи с 2:1 Франция в Париж с гол в 90-ата минута на Емил Костадинов. Заглавията за двама мача са едно и същи – Inqualifiable може да бъде преведено като невероятно, неописуемо, но и като некласиране.