Интересно

Виж още

Бисери

Виж още

Обзор на кръга

Виж още

Резултати

  • Европа
    • K.P.
      1 2 K. Almaty Сигма Олмоуц
      ГОЛОВЕ
      M. Nespor 19'
      D. Houska 51'
      61' M. Eppel
      КАРТОНИ
      58' J. Felipe
      T. Zahradnicek 59'
      75' J. Felipe
      84' M. Eppel
      90' Isael
    • K.P.
      2 2 Niedercorn Уфа
      ГОЛОВЕ
      I. Paurevic 51'
      72' M. de Almeida
      I. Paurevic 90'
      КАРТОНИ
      2' I. Alikin P.19'Paurevic (o.g.)
      42' O. Thill
    • K.P.
      5 0 АЕК Ларнака Щурм Грац
      ГОЛОВЕ
      8' I. Trickovski
      65' J. Larena (pen.)
      67' I. Trickovski
      80' I. Trickovski
      86' F. Taulemesse
      КАРТОНИ
      41' A. Giannou
      D. Maresic 45'
      F. Koch 51'
      S. Lovric 51'
      S. Lovric 59'
    • 89'
      1 3 HJK NK Olimpija Ljubljana
      ГОЛОВЕ
      I. Abass 20'
      D. Avramovski 72'
      Rafinha (o.g.) 75'
      85' M. Chrisantus
      КАРТОНИ
      54' R. Peiponen
      79' M. Sumusalo
    • 58'
      1 0 Копенхаген ЦСКА
      ГОЛОВЕ
      23' D. N'Doye
      КАРТОНИ
      S. Pereira 20'
      26' J. Gregus
    • 52'
      0 1 U Craiova 1948 CS Лайпциг
      ГОЛОВЕ
      M. Sabitzer 39'
      КАРТОНИ
      M. Sabitzer 19'
      24' A. I. Mitrita
      D. Demme 24'
      31' R. P. Baicu
    • 30'
      0 1 АПОЕЛ H. Beer Sheva
    • 44'
      1 0 Клуж Alashkert
    • 45'
      1 0 Kukesi Torpedo Kutaisi
      ГОЛОВЕ
      29' Reginaldo (pen.)
      КАРТОНИ
      25' V. Ethemi
      35' William
      R. Kvaskhvadze 37'
    • 45'
      1 1 Midtjylland Ти Ен Ес
      ГОЛОВЕ
      16' M. George
      D. Ebbe 22'
    • 45'
      1 0 Молде Хиберниън
      ГОЛОВЕ
      35' E. Haland
      КАРТОНИ
      R. Porteous 11'
      E. Ambrose 44'
    • 45'
      0 0 Судува Spartaks
      КАРТОНИ
      M. Oss 31'
      39' J. Cadjenovic
    • 45'
      0 3 Zalgiris Севиля
      ГОЛОВЕ
      Nolito 6'
      P. Sarabia 7'
      P. Sarabia 44'
    • 45'
      1 0 Зенит Динамо Минск
      ГОЛОВЕ
      22' L. Paredes
      КАРТОНИ
      11' C. Noboa
      R. Begunov 22'
    • 15'
      0 0 Люцерн Олимпиакос
    • 13'
      0 1 Макаби Тел Авив Pyunik Yerevan
    • 20:45
      - - Брест Apollon
    • 20:45
      - - Ласк Бешикташ
    • 21:00
      - - Аталанта Hapoel Haifa
    • 21:00
      - - Базел Витес
    • 21:00
      - - Брьондби Sp. Subotica
    • 21:00
      - - Дуделанж Легия
    • 21:00
      - - Zrinjski Лудогорец
    • 21:15
      - - Лех Познан Генк
    • 21:15
      - - Марибор Глазгоу Рейнджърс
    • 21:30
      - - FCSB Хайдук Сплит
    • 21:30
      - - Фейенорд Тренчин
    • 21:30
      - - Гент Jagiellonia
    • 21:30
      - - Партизан Нордселанд
    • 21:30
      - - Рапид Виена Слован Братислава
    • 21:45
      - - Бордо Mariupol
    • 21:45
      - - Бърнли Истанбул ББ
    • 21:45
      - - Риека Sarpsborg 08
    • 21:45
      - - Розенборг Корк Сити
    • 22:00
      - - Валур Шериф Тираспол
    • 22:30
      - - Брага FK Zorya Luhansk

Класиране

ИЗГОДНИ ОФЕРТИ

Виж още

Анкета

Кой от родните ни отбори ще успее да влезе в групите на Лига Европа?

Резултати

46 гласа

ТВ програма

Спорт

Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:45
Футбол: Съндърланд - Шефилд Уенздей, мач от първи кръг за Карабао къп, директно
Diema Sport 21:00
Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания Виж всички