Франция

Франция

80' - Пол Погба

58' - Антоан Гризман

Корентин Толисо

85'
  • 13.

Н`Голо Канте

• 7.

Антоан Гризман

69'
  • 10.

Килиан Мбапе

• 11.

Усман Дембеле

69'

Блейз Матюиди

85'
  • 15.

Стивън Нзонзи

• 9.

Оливие Жиру

69'
  • 18.

Набил Фекир

69'
  • 20.

Флориан Товен

• 90' Край на мача

• 85' Смяна във Франция - Толисо е заменен от Матюиди

• 84' Смяна в Австралия - Крузе е заменен от Арзани

• 80' ГОООЛ! Погба дава аванс на Франция! "Петлите" са все по-близо до успеха. Той вкара страхотен гол с прехвърлящ удар от няколко метра

• 75' Смяна в Австралия - Рогич е заменен от Ървайн

• 69' Втора смяна във Франция - Дембеле излиза, Фекир влиза

• 69' Смяна във Франция - Гризман изненадващо излиза, Жиру влиза

• 64' Смяна в състава на Австралия - Набът излиза, Юрич влиза

• 62' ГОООЛ! Йединак бележи от дузпата и изравнява резултата

• 61' Дузпа за Австралия! Умтити игра с ръка и реферът отсъди бялата точка

• 58' ГООООООООООЛ! Франция повежда след прекрасно изпълнение от дузпа на Гризман, който дава аванс на родината си

• 55' Джош Рисдън получава жълт картон заради нарушението срещу Гризман

• 55' Съдията препразглежда ситуацията и гледа повторение в специална кабина и в крайна сметка реферът реши, че дузпа има

• 54' Гризман падна на тревата при една опасна атака, но реферът не отсъди дузпа

• 51' На терена не се случва нищо интересно през последните минути

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 39' В последните минути Франция тотално разочарова с представянето си и няма нищо общо с играта от първите минути

• 31' Гризман бе намерен перфектно зад защитата, но не успя да укроти топката и в крайна сметка тя му бе отнета

• 28' Интересен момент на терена. Топката бе спукана и се наложи да бъде заменена

• 23' Темпото на игра поспадна леко през последните минути и играта се пренесе около центъра на терена

• 16' Жълт картон за Матю Леки заради грубо нарушение

• 16' Какъв шанс за Австралия! Лорис направи фантастично спасяване, след като топката рикошира в крака на френски бранител

• 10' Франция налага убийствен натиск над противника в първите минути

• 7' Гризман също пробва късмета си, но Райън отново се намесва

• 5' Силен удар на Погба от фаул, но Райън се справи без проблеми

• 2' Супер шанс за Франция! Мбапе отправи силен удар от малък ъгъл, но в крайна сметка стражът на Австралия изби топката в корнер

• 1' Начало на мача

• 0' Здравейте уважаеми читатели на Gol.bg, ще можем да проследим заедно мача между Франция и Австралия от Група "С" на Мондиала в Русия. Нека си пожелаем качествен футбол и нека по-добрият да победи