• Роберто Мартинес
  • 90’

Край на мача. Белгия - Русия 3:0

• 88’

ГОООООООООООЛ! Белгия - Русия 3:0, голмайстор Ромелу Лукаку. Звездата на Интер се откъсна зад защитата на Русия и с отсечен удар опъна мрежата за 3:0

• 77’

Смяна в състава на Белгия. На мястото на Вертонген в игра Вермален

• 72’

Смяна в състава на Белгия. На мястото на Мертенс в игра голямата звезда на "червените дяволи" Еден Азар

• 65’

През това второ полувреме темпото на игра лего падна. Белгийците залагат основно на многоходови разигравания в средата на терена, докато руснаците се опитват да върнат поне едно попадение, но до този момент не успяват да стигнат до чисто голово положение

• 62’

Последна смяна за руския отбор. На мястото на Черишев в игра Миранчук

• 62’

Поредна смяна в състава на Русия. На мястото на Зобнин в игра Мухин

• 47’

Нова смяна за Русия. На мястото на Дмитри Баринов в игра Игор Дивеев

• 47’

Страхотно положение за Русия. Роман Зобним получава топката пред дъгата на пеналта и стреля от движение, но над вратата на Белгия

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първото полувреме

• 44’

Белгия тотално доминира в мача и това 2:0 е най-малкото, с което Русия се разминава до този момент

• 43’

Нов удар за Русия и поредна принудителна смяна. На мястото на Жирков в игра Караваев

• 34’

ГОООООООООООЛ! Белгия - Русия 2:0, голмайстор Тома Мюние. Вратарят Шунин се намеси неадекватно и боксира топката в краката на Мюние, който с лекота вкара

• 30’

Принудителна смяна и в състава на Русия. На мястото на Кузяев в игра Черишев

• 27’

Принудителна смяна в състава на Белгия. На мястото на Кастаня в игра Мюние

• 23’

Страхотно положение за Белгия. Торган Азар бе изведен зад защитата на Русия и стреля от малък ъгъл, но Шунин отрази

• 14’

Първо положение за Русия. Фернандес се извиси и стреля с глава, но Куртоа показа класа и спаси

• 10’

ГОООООООООООООООООЛ! Белгия - Русия 1:0, голмайстор Ромелу Лукаку. Защитата на Русия сгреши фатално и подари топката на Лукаку, който с отсечен удар с левия крак от десетина метра опъна мрежата на руснаците

• 5’

Спокойно начало на мача, действията се развиват основно в средата на терена, без сериозни голови положения

• 1’

Първи съдийски сигнал. Начало на мача

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Предстои срещата от група "В" на Евро 2020 между отборите на Белгия и Русия. Да си пожелаем качествен футбол и много голове. Приятно гледане!