Край на мача! Нидерландия печели срещу Украйна с 3:2!

Секундите изтичат... Украйна не разполага с много време, ако иска точката.

• 93’

Жълт картон за Сидорчук.

• 92’

Остават още три минути до края на дадените от съдията 5 минути като добавено време.

• 91’

Франк де Бур печели време. Депай е заменен от Мален.

• 88’

Фелтман ще доиграе мача на мястото на Тимбер.

• 88’

Двойна смяна за "лалета". Вегхорст влиза на мястото на Люк де Йонг.

• 88’

Краят на мача още не е дошъл, но ние се изправяме на крака и благодарим от все сърце на двата отбора. Зрелището си заслужаваше! А какво ли предстои до последния съдийски сигнал?..

• 85’

ГООООООООООЛ! Нидерландия отвръща на удара! Нов гол с глава, този път негов автор е Дензъл Дъмфрис!

• 83’

Един интересен факт - Андрий Ярмоленко има 41 гола за Украйна. Само един човек е вкарвал повече (48) голове от него за родината. Селекционерът Андрий Шевченко...

• 82’

Напрежението може да се реже с нож! Само допреди седем минути Нидерландия изглеждаше като сигурен победител, а сега ще трябва да трепери за ТОЧКАТА!

• 79’

ГОООООООООЛ! Не може да е истина! Яремчук бележи с глава! Украйна изравнява за 2:2 и вече ще търси победата!

• 78’

Интригата е жива! Протоколен мач до края? Не и между тези два отбора!

• 75’

ГОООООООООЛ! Ето го и попадението за Украйна, дошло като по поръчка! Великолепно изпълнение на Ярмоленко в горния ляв ъгъл!

• 74’

Още има "хляб" в този двубой, въпреки аванса от два гола за Нидерландия. Момчетата на Андрий Шевченко не изглеждат сринати психически и тук като че ли "мирише" на един финален щурм в търсене на нещо повече от почетна загуба

• 72’

ОПАСНО! Яремчук стреля силно, но право в ръцете на Стекеленбург!

• 70’

Остро центриране отляво в пеналта на украинците, но там няма кой да засече.

• 64’

Рокада и за Украйна - Марлос получава почивка, на неговото място ще гледаме Шапаренко.

• 64’

Още една промяна. Ван Аанхолт отстъпва мястото си на Виндал.

• 64’

Смяна за "лалетата". Нейтън Аке на мястото на Блинд.

• 58’

ГООООООЛ! Нидерландия нанася втори удар. След рикошет топката се озова във Ван Вегхорст и с удар от движение нападателят не остави шансове на Бушчан

• 52’

ГОООООООООООЛ! Вайналдум дава аванс на Нидерландия след страхотен гол с левия крак

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Феликс Брихт даде край на първата част. Двата тима се оттеглят на почивка при нулево равенство

• 44’

Украинците организираха добра атака и пред Ярмоленко се откри добра възможност. Той нахлу в наказателното поле отдясно, но си скъси ъгъла твърде много и стража на нидерландците изби в корнер от който не произлезе нищо

• 39’

Жоржиньо Вайналдум отправи страхотен удар от границата на наказателното поле, но Бушчан се справи брилянтно и опази мрежата си суха

• 37’

Ван Аанхолт опита далечен удар, но топката премина на около 2 метра над напречната греда.

• 30’

"Лалетата" имат сериозно предимство във владението на топката - 65:35

• 28’

Гостите организираха добра атака и Ярмоленко се свлече в наказателното поле след съприкосновение със защитник на домакините, но реферът подмина ситуацията.

• 17’

След първоначалния натиск на "лалетата", украинците успяха да задържат топката по-дълго в свое владение и играта се води предимно в центъра на терена

• 5’

Страхотно положение за Нидерландия. Дензъл Дъмфрис се озова на стрелкова позиция, но вратарят на украинците парира удара му