Веднага след това и Тиаго Алкантара влиза на мястото на Родри.

Нов шанс за шведите! При контраатака Исак добре се справи в наказателното поле, подаде към далечната греда, където обаче Емил Форсберг не намери целта. Сериозен пропуск!

Жълт картон за Лустиг за бавене на играта.

• 46’

Начало на второто полувреме! Без промени в двата състава.

• 45’

Край на първото полувреме! Испанците доминираха, но направиха серия пропуски и можеха да бъдат наказани. Все пак без голове след 45 минути.

• 41’

И след всичките пропуски на домакините, шведите пропуснаха страхотна възможност! Исак се оказа на чиста позиция в наказателното поле и стреля, но защитник на домакините изби пред голлинията, а след рикошет в гредата вратарят улови. Испания оцеля!

• 38’

Каква възможност пред Мората! Даниелсон не успя да изчисти, топката мина зад гърба му и Мората се оказа на чиста позиция. Нападателят обаче стреля встрани! Ужасен пропуск!

• 36’

Корнер зе Швеция, с който обаче испанците се справят. Първа възможност за скандинавците от статична ситуация.

• 29’

Нов отличен шанс за Ла Фурия! Алба подаде отляво и Коке засече пред вратата, но над целта. Това определено трябваше да бъде гол!

• 23’

Нова възможност за Испания! Ударът на Коке обаче минава покрай вратата.

• 16’

Първа опасна ситуация за Испания! Центриране отдясно и удар с глава на Дани Олмо, но Робин Олсен с отлично спасяване.

• 7’

Неточен удар на Дани Олмо! Испанците доминират в първите минути.

• 1’

Начало на мача! Стартът бе забавен с минута заради проблем с една от мрежите на вратите.