Николай Бодуров игра като титуляр за английския футболен клуб Фулъм, който се наложи с категоричното 3:0 над Чарлтън Атлетик в мач от 14-ия кръг на втора дивизия.

Отборът на българския национал излезе от зоната на изпадащите след категоричния успех и вече заема 19-о място в класирането.

Бодуров остана на терена цял мач и игра добре за домакините, които поведоха на "Крейвън котидж" още в шестата минута на срещата.

Рос Маккормак получи топката в дясната част на наказателното поле на Чарлтън и я пусна към дузпата, където непокритият Скот Паркър стреля силно за 1:0.

Уго Родайега успокои домакините с втори гол в 12-та минута на срещата след отбит от вратаря удар на Маккормак, а отново колумбиецът се разписа за 3:0 само минута преди последния съдийски сигнал.

Той получи топката от Ласе Кристенсен и я вкара в далечния ъгъл на вратата на Чарлтън, съобщава БТА.