В мач от 25-тия кръг на руското футболно първенство отборът на ЦСКА Москва победи като гост Торпедо Москва с 2:0.

В 50-та минута шведският нападател на московските армейци Карлос Страндберг откри резултата, а в 69-та минута израелският полузащитник Бибрас Натхо оформи крайния резултат - 2:0 за ЦСКА.

В отбора на ЦСКА Москва като титуляр започна българският национал Георги Миланов, който игра до 91 минути, когато бе сменен от Дмитрий Ефремов.

Начело във временното класиране на руското първенство е Зенит - 56 точки и един мач по-малко, следван от Краснодар - 48 точки и един мач по-малко, ЦСКА Москва - 47 точки, Динамо Москва - 43 точки и два мача по-малко, и др. Торпедо Москва е на последното, 16-то място с актив от 20 точки.