Димитър Рангелов се включи като резерва при поражението на Коняспор с 1:2 като домакин срещу Газиантепспор в среща от 28-ия кръг на турското първенство. Българският нападател се появи на терена в 61-ата минута, заменяйки Морике Фофана. Тогава резултатът вече беше 1:2.

Еванс Кангва даде аванс за гостите в 28-ата минута, но Ягос Вукович изравни от дузпа в последните секунди на първата част.  Мухамет Демир реализира решителния гол за Газиантеп в 53-ата минута на двубоя. Коняспор заема седмо място в класирането с актив от 39 точки.

В друга среща от този кръг българите Страхил Попов и Васил Божиков играха при равенството 0:0 на Касъмпаша като гост срещу Карабюкспор. Попов беше титуляр и остана на терена през цялата среща, докато Божиков влезе като резерва в 38-ата минута на мястото на Оливер Вейню.

След това равенство Касъмпаша заема осма позиция със спечелените до момента 37 точки.