Най-новото попълнение на Левски Галин Иванов заяви, че целта пред „сините” винаги е била една – шампионска титла на България. Днес крилото подписа със „сините” до края на есенния полусезон.
„Щастлив съм. Искам да благодаря на ръководството на Левски за тази възможност. Ще дам всичко от себе си за отбора и ще се раздавам във всеки един мач. Аз какви цели си поставям.. разбира се, какви... Шампионската титла – това е винаги било пред Левски, няма какво да го коментирам и да ставаме банални с тази тема. Това е”, накратко обясни Галин Иванов пред Левски ТВ.
Той вече игра в контролата с Локо (Сф) (2:1), но каза, че тя не е мерило нито за неговата игра, нито за тази на отбора.
„Не можем да си правим сметка от този мач. Аз играх за първи път от доста време 90 минути. Добре се чувствам, просто ми трябват още няколко мача да вляза в оптимална форма и ще тренирам всеки ден да съм в най-добрата си форма”.
Той признава, че не познава в детайли елитните отбори в новата Първа професионална лига.
„Да ви кажа честно не съм наблюдавал всички срещи. Наблюдавах Левски в последните 1-2 мача. Хареса ми, че доста голове вкарват, това е истинският Левски, който познаваме отпреди и се надявам да продължи да вкарва по толкова голове и да печелим всеки мач”.
Иванов очаква само едно от мача с Нефтохимик в събота вечер. „Победа разбира се. Всеки мач трябва да означава победа за Левски”.







Терзиев: Общината придобива скулптурните фигури от Паметника на Съветската армия
Kaizen Gaming обедини 237 доброволци за участие в екологични и обществени инициативи
КС отмени парламентарните мерки срещу скъпите горива
Шишков: До седмица ще има решение за възстановяването на пътя Смолян - Пампорово
Ескалация във въздуха: Китай разполага J-20A край Тайван
Postbank задава посоката на модерното банкиране с Postbank Next
Жандармерията ще дава наряди на летището във Варна
Subaru отива на съд заради фабричен дефект
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Рикардо „Франжиня“ Милер: „Бразилското Жиу Жицу няма шанс да влезе в Олимпиадата"
Джарон Енис се отказва от временната титла на WBA за шанс срещу Заяс
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
Десетки се провериха във ВМА за високо кръвно налягане
Как да разпознаваме най-рисковите добавки в ултрапреработените храни?
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар22:07 | 8 сеп 2016 г.
22:06 | 8 сеп 2016 г.
19:12 | 8 сеп 2016 г.
Напиши коментар