Левски постигна минимална победа над втородивизионния Ботев (Враца) с 1:0 в контролна среща, която се игра на "Герена".

Единственото попадение в мача бе дело на новото френско попълнение Антони Белмонт, който наниза с прекрасен удар от 30 метра.

Като цяло "сините" бяха отборът, който диктуваше темпото на игра, но повече попадения така и не паднаха.

В 11-ата минута Буш бе на косъм да се разпише, но ударът му бе спасен от противниковия вратар.

Все пак само шест минути след това Белмонт вкара истински шедьовър с удар от далечна дистанция и даде аванс на тима си.

До почивката Буш, Белмонт и Обертан имаха голови положения, но не ги реализираха.

През второто полувреме и двамата наставници извършиха доста промени и това накъса играта и съответно с това спадна и самото качество.

И двата тима създадоха интересни атаки, но чистите положения бяха голяма рядкост и до повече голове не се стигна.

ЛЕВСКИ - БОТЕВ (ВРАЦА) 1:0
1:0 Белмонт (17)

Левски: Александър Любенов, Иван Горанов, Роман Прохазка, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Георги Ангелов, Жорди Гомес, Антъни Белмонт, Жерсон Кабрал, Габриел Обертан и Серджиу Буш

Резерви: Петър Иванов, Холмар Ейолфсон, Жуниор Мапуку, Васил Панайотов, Нелуц Рошу, Алекс Боримиров, П. Иванов, Георги Костов, Бабатунде Адениджи