Рома победи с категоричното 4:0 като гост срещу новака Беневенто в среща от петия кръг в шампионата на Италия.

Един Джеко се разписа за 1:0 в 22-ата минута при добавка след удар на сърбина Александър Коларов.

Удар на босненския национал срещна гредата, а десет минути преди почивката Фабио Лучони си вкара автогол.

В 52-ата минута отново Джеко се разписа за 3:0 с удар от въздуха в далечния ъгъл, а 16 минути преди изтичане на редовното време

Лоренцо Венути си вкара автогол за крайното 4:0. В последните секунди на срещата нов удар на Един Джеко се отби в гредата на вратата на домакините.

Рома се намира на петото място в класирането с актив от девет точки, докато Беневенто заема последното 20-о място без нито една точка.