Мартин Камбуров вкара единствения гол от дузпа при победата на Берое с 1:0 като гост на Ботев във Враца, с което старозагорците се изкачиха на четвърто място във временното класиране на Първа футболна лига. Берое е с 33 точки и една пред Ботев Пловдив, а врачаните са осми с 24 пункта.

Камбуров се разписа в 24-та минута. Андреас Васев извърши нарушение срещу Вандерсон в наказателното поле на Ботев и нападателят на Берое стреля под плонжа на Красимир Костов за 1:0. Преди това врачаните пропуснаха две положения чрез Даниел Генов и Емил Стоев, а след наказателния удар Вандерсон бе контузен и напусна принудително.

Второто полувреме беше скучно и Ботев създаде едно от малкото положения. Юлиан Ненов бе изведен срещу Душан Перниш и го изпревари за топката, но не успя да стреля във вратата след намеса на Камен Хаджиев.

Валери Божинов пропусна още едно положение за домакините в 86-та минута и Ботев загуби мача.

Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) - 0:1

0:1 Мартин Камбуров 24-дузпа

Ботев: Красимир Костов, Андреас Васев, Даниел Генов (77-Петър Атанасов), Емил Стоев (67-Валери Домовчийски), Ивайло Михайлов, Илия Миланов, Йордан Апостолов, Костадин Гаджалов, Мариян Иванов и Юниан Ненов, Валери Божинов

Берое: Душан Перниш, Милен Желев, Александър Цветков, Мартин Райнов, Мартин Камбуров, Борислав Цонев, Иван Бандаловски, Матеус Леони, Камен Хаджиев, Иван Минчев (71-Александър Василев) и Вандерсон Виана (35-Рубен Бригидо, 90-Драгош Фиртулеску)