Уелското крило на Тотнъм Гарет Бейл сподели в интервю пред испанския всекидневник "Ас", че е голям фен на суперзвездата на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо и дори ще му поиска фланелката след края на утрешния мач между "Шпорите" и "Белия балет".
Двата тима ще се изправят един срещу друг на "Сантяго Бернабеу" в двубой от 1/4-финалите на Шампионската лига.
Самият Бейл до последно ще бъде под въпрос за мача, въпреки че се качи на самолета за испанската столица, но все пак при него шансовете да играе са много по-големи, отколкото да не играе.
"Ще поискам фланелката на Кристиано след мача. Искал съм преди това на Гигс и Неста, така че няма да ми е за първи път. Възхищавам се много на Роналдо, той притежава страхотна сила и скорост и аз се наслаждавам на това, което прави на терена", коментира крилото.
Бейл не пропусна да коментира и дали все пак участието в Шампионската лига е някаква утеха за него, след като родината му Уелс не игра на Мондиала в ЮАР, а по всичко си личи, че няма да се класира и за Евро 2012.
"Много съм горд, че съм уелсец. В националния отбор на моята страна има много талантливи футболисти, освен мен. Има момчета, които имат голямо бъдеще, като Джак Колисън и Аарън Рамзи".
"Освен това имаме и нов селекционер, който иска да ни класира на следващото Световно първенство. Колкото до Шампионската лига, изпитвам удоволствие да играя в този турнир, все пак ми е за първа година. Когато слушаш химна преди мачовете, настръхваш целия. Това е наистина много специален турнир", сподели младият футболист.
Той не подмина и предстоящия сблъсък срещу Реал (Мадрид).
"Всички очакваме този мач. Реал е фантастичен отбор, честно казано аз често гледам испански футбол, защото много ми харесва. Ние обаче знаем как да печелим срещу големите отбори. Знаем, че ни очаква много тежък мач. Мисля, че равенство на "Сантяго Бернабеу" би било добър резултат преди реванша на "Уайт Харт Лейн". коментира предстоящата среща Бейл.
Бившият ас на Саутхемптън бе принуден да отговаря и на въпроси за бъдещето си. Той бе запитан, дали ще остане верен на своя клуб и ще продължи да играе в Тотнъм и в бъдеще, след като наскоро подписа нов договор.
"Никога не знаеш какво може да ти поднесе съдбата, аз не се страхувам да напусна страната. Ако ми се отдаде добър шанс да играя в много силен отбор, тогава не трябва да го пропускам. Напуснах дома си на 15-годишна възраст. Ако напусна Висшата лига, вероятно мога да се изградя още повече като личност, защото ще ми се наложи да уча друг език, да се запознавам с нови и различни хора. Сега обаче съм в Тотнъм", завърши Бейл.
Напиши коментар
Двата тима ще се изправят един срещу друг на "Сантяго Бернабеу" в двубой от 1/4-финалите на Шампионската лига.
Самият Бейл до последно ще бъде под въпрос за мача, въпреки че се качи на самолета за испанската столица, но все пак при него шансовете да играе са много по-големи, отколкото да не играе.
"Ще поискам фланелката на Кристиано след мача. Искал съм преди това на Гигс и Неста, така че няма да ми е за първи път. Възхищавам се много на Роналдо, той притежава страхотна сила и скорост и аз се наслаждавам на това, което прави на терена", коментира крилото.
Бейл не пропусна да коментира и дали все пак участието в Шампионската лига е някаква утеха за него, след като родината му Уелс не игра на Мондиала в ЮАР, а по всичко си личи, че няма да се класира и за Евро 2012.
"Много съм горд, че съм уелсец. В националния отбор на моята страна има много талантливи футболисти, освен мен. Има момчета, които имат голямо бъдеще, като Джак Колисън и Аарън Рамзи".
"Освен това имаме и нов селекционер, който иска да ни класира на следващото Световно първенство. Колкото до Шампионската лига, изпитвам удоволствие да играя в този турнир, все пак ми е за първа година. Когато слушаш химна преди мачовете, настръхваш целия. Това е наистина много специален турнир", сподели младият футболист.
Той не подмина и предстоящия сблъсък срещу Реал (Мадрид).
"Всички очакваме този мач. Реал е фантастичен отбор, честно казано аз често гледам испански футбол, защото много ми харесва. Ние обаче знаем как да печелим срещу големите отбори. Знаем, че ни очаква много тежък мач. Мисля, че равенство на "Сантяго Бернабеу" би било добър резултат преди реванша на "Уайт Харт Лейн". коментира предстоящата среща Бейл.
Бившият ас на Саутхемптън бе принуден да отговаря и на въпроси за бъдещето си. Той бе запитан, дали ще остане верен на своя клуб и ще продължи да играе в Тотнъм и в бъдеще, след като наскоро подписа нов договор.
"Никога не знаеш какво може да ти поднесе съдбата, аз не се страхувам да напусна страната. Ако ми се отдаде добър шанс да играя в много силен отбор, тогава не трябва да го пропускам. Напуснах дома си на 15-годишна възраст. Ако напусна Висшата лига, вероятно мога да се изградя още повече като личност, защото ще ми се наложи да уча друг език, да се запознавам с нови и различни хора. Сега обаче съм в Тотнъм", завърши Бейл.


Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар